Jaunumi

Добавлено: 08/01/2018 - 09:32

Добавлено: 07/26/2018 - 13:48

Iepazīšanās AKCIJA daudzkārt lietojamām pudelēm, kuras:
* izgatavotas no Eastman tritan;
* nesatur bisfenolu (BPA free);
* hermētiski noslēdzas;

 Ir vērts izmēģināt īpašo pudeli ar kapsulu, kurā ievietotie augļi un ogas vitaminizēs ūdeni, neļaujot pašiem augļiem traucēt padzeršanos. Tās ir:

Добавлено: 07/25/2018 - 16:08

Kas tā par vasaru bez pesto?
SekoEko JAUNUMS! Divi bazilika pesto aicina tevi uz degustāciju, lai vari izvēlēties sev tīkamāko - vegāno vai ar sieru.

Bazilika pesto ir mājražotāja produkts. Garšu meistara Aldoņa Elkšņa vīzija par Latvijai pielāgotu pesto, izgatavojis Jānis Prisko. Lieliska vasaras garša burciņā. Ideāli piemērots vasarīgiem un svaigiem ēdieniem. Pesto ar netradicionālu riekstu izvēli. Uzglabāt ledusskapī. Pieejami 2 veidu pesto:

Bazilika pesto ar sieru;

Добавлено: 07/10/2018 - 12:41

Absolūts jaunums SekoEko no Diet-Food Mipama ir diētiskā pārtika dažādiem mērķiem. Diet-Food ir ne vien jauns brends SekoEko, bet arī ieness vairākus jaunumus un vērtīgus produktus.

Добавлено: 06/28/2018 - 15:05

Atvaļinājumu sezona sākusies! Lūpu aizsardzībai lieliski noderēs jaunie dr.Organic lūpu balzami ar UVA/UVB aizsargfiltru.

Pieejami 3 veidu:

Lūpu balzams ar organisko olīveļļu, Virgin Olive Oil - mitrina, atjauno, aizsargā, novērš sausas lūpas. Bagātināts Vidusjūras reģionā audzēta citrona miziņu un jojobas eļļu, šī sviestu, bišu vasks un vitamīnu E;

Добавлено: 06/27/2018 - 14:57

Jaunums tīriem zobiem un vēl tīrākai dabai! 

WooBamboo zobu birstes kātiņš ir veidots no ilgtspējīgi audzētiem bambusiem un bioloģiski noārdās vidē. Sariņus var otrreizēji pārstrādāt un iepakojums ir no otrreiz pārstrādātiem materiāliem vai augu izcelsmes bio plastmasas. Šīs ir zobārstu novērtētas un ieteiktas zobu birstes. Zobu birstes ir bez toksīniem un BPA.

 

Добавлено: 06/27/2018 - 13:57

Baldini AUTO gaisa aromatizētājs - sargeņģelis ceļā. 

Lai aromāts un harmonija ir ar tevi ik brīdi. Komplektā 3 kartona lapiņas sargeņģeļa formā, klipsis lapiņu pakarināšanai un bio-demeter ēterisko eļļu pudelīte, lai pēc nepieciešamības vari aromatizēt savu auto.

Pieejami 3 dažādi aromāti:

Добавлено: 06/19/2018 - 11:34

Bio2you paplašinājis savu produktu klāstu un tagad jaunās sejas maskas pieejamas arī Tev.

Detoks jeb dziļā attīrīšanās nepieciešama ne tikai no iekšienes, bet arī no ārienes, lai tava āda atbrīvotos no visa liekā un spētu labāk tikt tonizēta, barota un mitrināta.

Добавлено: 06/18/2018 - 15:51

Organix Cosmetix HEMP VALLEY sērija izcili parāda organiskās kosmētikas labās īpašības un ir Ecocert sertificēta. Šīs sērijas produktus vēl izcilākus dara fakts, ka krēmi nesatur ūdeni, bet gatavoti uz alvejas sulas bāzes, pievienojot ekoloģiski audzētu kaņepju eļļu un hialuronskābi.

Добавлено: 06/15/2018 - 13:56

Domāt tikai par to, ko ēd, nav gana. Ir jādomā arī par to, ko Tu klāj uz savas ādas!  Āda uzņem vielas ne tikai no tā, ko ēd, bet spēj arī uzsūkt to, ko Tu uzklāj uz tās. Apziņā par ādas vajadzībām un vēlmi dzīvot ekoloģiski, Urtekram ir radījis ādas kopšanas līniju ar lakto baktērijām, kas līdzsvaro ādu.

Страницы