Žurnāls TAKA

4,90 €
Package: 
1gb
Barcode: 
9771691428008
Sorry, this product is currently out of stock.
Producer

Taka tavai garīgajai un fiziskajai veselībai. Žurnāls iznāk 4 reizes gadā.

Kad apgarota dvēsele ienāk ķermenī, veidojas smalka saikne starp debesīm un zemi. Ja panākta trīs elementu saplūšana, cilvēks top vesels. Lūk, visvienkāršākā, bet mūsdienu cilvēkam tik grūti īstenojama veselības formula!

Jaunākajā numurā:

  • uz vāka: ANNAS TARASENKO glezna. Anna atklāja, ka šīs gleznas oriģināls “dzīvo“ Latvijā. Un tas ir viens no iemesliem, kāpēc izvēlējamies tieši šo. Cilvēks, Tibeta, skanošās bļodas, plūstošā enerģija kā ūdens strūklaka, kā birstošie dimanti. Lai tie birst mūsu rokās, gluži kā latviešu tautas dziesmā izteiktā dziedinošā vārdformulā. Intervija ar mākslinieci, gleznotāju, ceļotāju, neirogrāfikas specialisti – Annu Tarasenko ir vasaras žurnālā TAKA. Annas gleznas ir enerģētiskas, sajūtu bagātas, daudzas top māksliniecei radošā, dievišķā plūsmā esot.
  • šajā numurā varēsi izlasīt arī iedvesmojošu sekot saviem sirds aicinājumiem – interviju ar Annu un viņas vīru- skaņas un tibetas skanošo trauku meistaru Viktoru Oguju (Saruna ar skaņas un tibetas skanošo trauku meistaru Viktoru Oguju un mākslinieci, neirografikas speciālisti Annu Tarasenko).

 

 

“Ja tu dzīvosi savā sirdī,

tu rīkosies kā bērns,

Vienkāršākais ceļš-

sirds taka.”

/Šrī Činmojs/

Esiet Gaisma paši sev!

Es un tu – mēs zinām, ka pārmaiņas notiek – katrā individuāli un kolektīvi. Mēs to varam saukt par Jauno Zemi, Jauno dimensiju, Jauno laikmetu… Nosaukumam šo rindu kontekstā nav nozīmes. Nozīme ir būtībā. Arī es, Taka, 2017.gada augustā, savā 10 gadu dzimšanas dienā, uzsāku pārmaiņas, jaunu ciklu. Es piedzīvoju pati un dalos atbildēs – par to, kā cilvēks, kurš iet šo pārmaiņu ceļojumu, savā ikdienā var palikt mīlestībā un gaismā, kļūt un būt garīgi un fiziski vesels, laimīgs attiecībās ar sevi un apkārtējiem, līdzsvarā ar iekšējo un ārējo. Par to, kā cilvēks uz Zemes var nevis izdzīvot, bet priecīgi PIEDZĪVOT sevi un Zemes dzīvi. Cenšos iedvesmot pāriet no teorijas uz praksi, uz realizāciju!

Mēs zinām, ka pamatā ir divas lielās vibrācijas  –  Bailes un Bezgalīgā Mīlestība, un ES IZVĒLOS MĪLESTĪBU un DROSMĪGI sapņot par tādu pasauli, kurā vēlos dzīvot kopā ar saviem Zemes draugiem un ģimeni, kopā ar jums. Bet ne tikai sapņot, bet arī Būvēt to! Es izvēlos, lai gaisma manī aug un izgaismo manu ceļu.  Esmu savā ikdienā apzināta un vērīga. Sastopoties ar šķēršļiem un problēmām, es atbrīvoju un transformēju vecās piesaistes, enerģijas un uzskatus. Esmu gatava pateikties, atklāti paust patiesību un būt godīga visupirms pati pret sevi… Un ja tomēr es kļūdos un iekrītu kādās lamatās, esmu gatava PIECELTIES, izdarīt secinājumus un DOTIES TĀLĀK… Es mācos dzīvot savādāk, ne tā, kā bija ierasts. Es mācos būt klātesoša šajā mirklī. Un, veicot izvēli būt mīlestībā un redzēt patiesību, es apzinos, ka nevaru spēlēt ego izdomātās spēles un iekrist gadu tūkstošiem vecās destruktīvo programmu lamatās. Tāpēc es vēroju un atpazīstu tās. Slāni pa slānim es atveros un ATCEROS aizvien vairāk un vairāk. Un es zinu, ka man ir jābūt patiesai, jādzīvo ar atvērtu sirdi un totāli, jo savādāk nav jēgas. Jā, tas nozīmē, ka ļoti daudz jādara pašai, ka visupirms jāsāk pašai ar sevi!

Lai Taka  ir tas iedvesmas avots, kurā ieskatoties un pieskaroties, cilvēks IEDVESMOJAS atjaunot attiecības ar Debesīm un Zemi, atklāt patieso sevi,  dzīvot un būt brīvai būtnei, būt vesels un stiprs savā fiziskajā ķermenī, izprast savas un citu emocijas un prātu, veidot veselīgas attiecības uz Zemes gan ar sevi, gan apkārtējiem! Atklāt savu patieso potenciālu un realizēt to ar cieņu un mīlestību pret mūsu mīļo Zemi.  Lai Taka ir spēka avots, kas ļauj pacelties pāri ikdienas problēmām un atrisināt tās viedi!

Ja saklausīji  un esi nolēmis  iet kopā ar TAKU, tad lai tā nav akla klibošana manās vai kāda cita pēdās, bet gan – lai arī tu savu gaismu iedegtu, audzētu un turētu to tīru mīlestībā, drosmīgi sperot soli, kaut mazu, bet soli!

Esi gaisma pats priekš sevis! Esot savā gaismā, lai izdodas izstarot to pasaulē!