ECOS 2 IN 1 šķidrais veļas mazgāšanas līdzeklis ar magnolijas un lilijas ēterisko eļļu un pievienotu veļas mīkstinātāju

10,88 €
Упаковка: 
1,5 L
Штрих-код: 
749174097507
К сожалению, данного товара сейчас нет в наличии.
Производитель

50 mazgāšanas reizēm

ECOS ir augsti koncentrēts un efektīvs veļas mazgāšanas līdzeklis, kurš izgatavots uz augu bāzes sastāvdaļām. Efektīvi izmazgā traipus un netīrumus visās temperatūrās (līdz 85 C). Saudzīgs audumiem un piemērots jutīgai ādai. Līdzeklism ir pievienots kokosriekstu eļļas veļas mīkstinātājs, kas padara veļu mīkstu un novērš statisko elektrizēšanos. ECO Control sertifikāts.

pH neitrāls. Nesatur 1,4-dioksānu, formaldehīdu, petroķīmiju, fosfātus, GMO, palmu eļļu. Viegli sadalās vidē. Satur augu izcelsmes virsmaktīvās vielas, drošs septiskajām sistēmām, otreiz pārstrādājams iepakojums. Ražots, izmantojot 100% "zaļo" enerģiju.

Lietošana:īpaši noturīgiem traipiem un pleķiem, uzlejiet nedaudz ECOS tieši uz netīrās vietas, viegli ieberzējiet un tālāk mazgājiet kā parasti. Lietot saskaņā ar veļas mašīnas tehniskajām prasībām.

Dozācija vienai pilnai veļas mašīnai (4,5 kg):
Mērvāciņa iedaļa "1" – 30 m

Sargāt no bērniem!Dažādām partijām var atšķirties krāsa un konsistence, jo izmantotas dabīgas izcelsmes sastāvdaļas. Tas neietekmē produkta efektivitāti un kvalitāti.

Sastāvdaļas: attīrīts ūdens,augu izcelsmes virsmaktīvo vielu maisījums (5-15% anjonu, 5-15% amfotērā, <5% nejonu), 2-phenoxyethanol (konservants), methylisothiazolinone (konservants), dabīgs magnolijas un lilijas aromāts, kosas ekstrakts.

Eco Control sertifikāts