Tabletes trauku mazgājamajai mašīnai, Classic

18,45 €
26,35 €
Упаковка: 
70 tabl.
Штрих-код: 
5412533005905
К сожалению, данного товара сейчас нет в наличии.
Производитель

ECOVER Dishwasher Tabletes ir ekoloģiskas trauku mazgāšanas tabletes. Efektīgi attauko un mazgā traukus, viegli dozēt, svaiga smarža pateicoties uz augiem bāzētam sastāvam, neatstāj nevajadzīgo ķīmisko līdzekļu nosēdumus. Paredzēts lietot pusprofesionālajām vai mājas trauku mazgājamajām mašīnām.

Jauna formula, kas vēl efektīgāk iedarbojas uz netīrumiem. Lieliski darbojas gan īsajās, gan garajās mazgāšanas programmās. Ekoloģiski un ekonomiski.

Lietošana: Noskalo traukus no ēdienu atliekām pirms ievietot trauku mašīnā. Ievietot trauku mazgāšanas tableti (iepriekš noņemot iesaiņojumu) tai paredzētajā vietā saskaņā ar mašīnas specifikāciju. Viena tablete paredzēta vienai mazgāšanas reizei. Mazgāt traukus pēc trauku mašīnas ražotāja norādījumiem.

Labākam rezultātam lietojiet ECOVER trauku tabletes ar ECOVER trauku skalojamo līdzekli un sāli trauku mazgājamajām mašīnām.

Sastāvdaļas INCI: Sodium Citrate, Sodium Carbonate, Disodium Disilicate, Sodium Bicarbonate, Bleach Activator, Clay, Sorbitol, Magnesium Sulfate, Glycerin, Sodium Gluconate.