eco.kid Neskalojams toniks pret matu savelšanos

15,21 €
16,90 €
Упаковка: 
500 ml
Штрих-код: 
9327417001422
Производитель

Daily Tonic Leave-In kondicionieris ir bagātinātājs ar organiski sertificētiem mitrinātājiem un aizjūras biopolimēriem, kas pievieno spēku un spīdumu jaunajiem matiem, barojot un atvairot mezgliņu veidošanos, savelšanos. Satur vairāk nekā 2% tīru Austrālijas ēterisko eļļu, kas atbrīvo tīros izgarojumus no matiem un galvas ādas, radot smaržu, kas patīk mums, bet nepatīk utīm!

Toniks ir:
Bez sintētikas
Bez ādas kairinājuma
Bez mākslīgiem aromātiem
Bez mākslīgiem konservantiem
Bez mākslīgām krāsvielām

Kā to lietot? Tas ir ieteicams ikdienas lietošanai bērniem no 3 gadu vecuma. Labi sakratiet. Izsmidziniet kā nepieciešams uz matiem un galvas ādas. Īpaši pievērsiet uzmanību pakauša daļai un aiz ausīm. Šīs parasti ir tās vietas, kur atrodas utu oliņas. Vienmērīgi un maigi izķemmējiet matus, izlaižot ķemmi caur matiem visā garumā. Neizskalot to.

Sastavā:Aqua (Spring Water)*, Chitosan Lactate (Ultra Marine)*, Cetearyl Alcohol (Coconut)*, “Botanical Complex” (Cocos Nucifera, d’Limonene, Melaleuca Quinquenervia, Leptospermum Petersonii, Backhousia Citriodora, Backhousia Anisata, Pimpinella Anisum, Eucalyptus Radiata, Mentha Piperita, Citrus Paradisi, Santalum Spicatum, Callitris Intratropica)*, Vegetable Oil (and) Glycerin (and) Lauryl Glucoside (and) Polyglyceryl-2-Dipolyhydroxystearate (and) Glyceryl Oleate (and) Dicaprylyl Carbonate (Coconut)*, Coco-Glucoside (Coconut)*, Coco-Glucoside and Glyceryl Oleate (Coconut), Dicaprylyl Ether and Lauryl Alcohol (Coconut)*, Hydrolysed Wheat Protein*, Andiroba Oil (Carapa Guianensis)*, Lecithin (and) Tocopherol (Vit E) (and) Ascorbyl Palmitate (Vit C) (and) Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Citral†, Geraniol†, Linalool†, Farnesol†, Citronellol†, Eugenol†, Nerolina

Produkts ir ECOCERT sertificēts.

Сопутствующие продукты