Benecos- dekoratīvā ekokosmētika

14 decembris, 2017

Benecos dekoratīvā kosmētika

 

Turpinot svētku noskaņās - gribu pastāstīt par vēl vienu blogā jaunu dabiskās kosmētikas zīmolu - Benecos. Vislielākais prieks ir tas, ka ekoloģiskā kosmētika ir patiešām kvalitatīva, un pavisam noteikti maciņam draudzīga.

Nu, lūk! Šoreiz stāsts ir, tā teikt, par budžeta klases dabiskās ekoloģiskās kosmētikas zīmolu Benecos. Kāpēc budžeta klases? Tāpēc, ka cenas un kvalitātes attiecība ir augstākajā līmenī. Ne vienmēr maciņš atļauj iegādāties tušu par 20 EUR, bet ja gana labu dabiskās kosmētikas tušu varētu iegādāties par, teiksim, sešiem eiro? Vai tas nebūtu patīkami? Nu, lūk, vēlmes piepildās un Benecos tušas var nopirkt, sākot no 5 EUR (bez atlaides). Tādēļ neturu sveci zem pūra un dalīšos ar savu pieredzi lietojot Benecos ekoloģisko kosmētiku.

 

Benecos ekoloģiskā kosmētika ir pieejama SekoEko dabas produktu veikaliņā (un arī tā interneta veikalā), kosmētika ražota Vācijā un tai ir piešķirts BDIH dabiskās un organiskās kosmētikas standarts, daļa no kosmētikas ir arī vegāna - tas norādīts uz iepakojuma (rakstā atzīmēšu, kuri no šiem produktiem ir vegāni), un, kā jau jebkura Eiropā ražota ekoloģiska kosmētika - tā netiek testēta uz dzīvniekiem. Kā jau minēju sākumā - paša zīmola filozofija ir būt dabiskiem, izteiksmīgiem un maciņam draudzīgiem.

Tad nu ķeršos pie četriem Benecos produktiem, kuri ir manā rīcībā.

Uzacu zīmulis tonī brown. Vidēji tumšs, matēts zīmulis ar vidēji krēmīgu tekstūru, tas viegli zīmējas, labi pludinās, kur tas nepieciešams, tonis ir gana intensīvs, taču to var iegūt arī gaišāku - attiecīgi klājot ar vieglāku roku. Zīmulim otrā galā ir uzacu birstīte, lai uzacis varētu smuki sakārtot un iegūtu teicamu rezultātu. Produkts ir vegāns.

 

Te arī visi swatch.

 

Benecos Natural Mascara Vegan Volume. Tuša apjomam. Šī ir klasiska formāta tuša - melna, ar ierastas formas birstīti. Tādas man patīk vislabāk. Tušas formula ir vidēji krēmīga, nav ne pa slapju, ne par sausu. Birstīte ir stingra un tuša klājas ļoti labi - skropstas ir atdalītas, viegli atliektas un dabiski kuplas. Tuša skropstām piešķirs ļoti dabisku izskatu - nebūs mākslīgo skropstu efekts. Bet ikdienai arī tādu nevajag. Tušas noturību vērtēju, ka pieklājīgu - tā nebirst, nesmērējas un neizplūst, taču noņemšana ir viegla - jebkurš micelārais ūdens ar to tiks galā bez problēmām. Tušai veiktais Vācu Öko-Test (eko tests) novērtējis tušu ar sehr gut (ļoti labi), kas nozīmē, ka, skatoties, no ekoloģiskas kosmētikas perspektīvas, tušas sastāvs ir lielisks. Produkts ir vegāns.

Lūpu krāsa tonī Catwalk. Šī lūpu krāsa ir burvīga. Tai ir ļoti krēmīga tekstūra - pilnīgi kā lūpu balzāmam, toties krāsas pigmentācija ir perfekta - tā ir pilnībā sedzoša, koša un izteiksmīga, klasiski sarkana lūpu krāsa - tāds riktīgs svētku variants. Tām, kam patīk košas lūpas ikdienā - arī perfekts ikdienas variants, jo lūpu krāsa ir pietiekami noturīga un tās bagātīgā eļļu un bišu vaska formula mitrina, mīkstina un pabaro lūpas. Man šī ir viena no tām lieliskajām lūpu krāsām, kas nesausina lūpu ādu un neveicina to lobīšanos. Es pat dažkārt to uzklāju, kad lūpas liekas tādas sausas, jo šī ir viena no četrām lūpu krāsām, kas ir ērti iekārtojusies manā rokassomiņa un ir vienmēr man līdzi. Lūpu balzāma tur nav, tāpēc šī laiku pa laikam pilda ne vien dekoratīvo, bet arī kopjošo funkciju :)

Acu ēnas Quattro, tonī Beautiful eyes. Tās ir četru toņu acu ēnas ar violetajiem toņiem pamatā. Ēnas ir diezgan krēmīgas tekstūras - nav tādas putoši pūderīgās un toņi pieklājīgi pigmentēti. Tumšie toņi ir tiešām skaisti, ļoti intensīvi un labi sedzoši, gaišos varētu prasīties intensīvākus, tāpēc ēnu bāze ir vēlama. Toties ēnas labi klājās un smuki pludinās. Arī noturība ir pietiekama - ēnas nesaiet plakstiņu locījuma vietās un arī dienas beigās ēnas būs manāmas. Tiešām pieklājīgas ēnas. Un arī šis ir vegāns produkts.

Un šādu piemīlīgu make-up es izveidoju.

Bet kas ir pati patīkamākā ziņa - tieši šobrīd visai Benecos kosmētikai dabas produktu veikalos, kā SekoEko veikalā, ir skaistas atlaides. Tad nu cenas:
Uzacu zīmulis - 3,77 EUR (ar atlaidi 3,20 EUR)
Skropstu tuša - 6,66 EUR (ar atlaidi - 5,66 EUR)
Lūpu krāsa - 5,95 EUR (ar atlaidi 5.06 EUR)
Acu ēnas - 6,03 EUR (ar atlaidi - 5,13 EUR) 

Jau pamanīji? Iekļaujoties 20 EUR, šobrīd var nopirkt visus šos ekoloģiskos kosmētikas produktus. Tas ir pilnīgs WOW priekš ekoloģiskas kosmētikas!

Lai ziemīgi un skaisti!

 
AutorsHealth & Beauty blog manapasakupasaule.blogspot.com