Par mums

Seko eko dzīvesveidam!

Tā nav modes tendence, bet gan iespēja uzlabot savas dzīves kvalitāti, savu un savu bērnu veselību, lietojot produktus kas ir draudzīgi gan Tev, gan dabai!

Arvien vairāk cilvēku novērtē patiesas un dabiskas vērtības gan dzīves stilā, gan pārtikā, gan kosmētikā. Jau sen senos laikos mūsu senči ir vākuši augus, ziedus, augļus un ogas, saknes - dzīvojuši saskaņā ar dabu un izmantojuši visu, ko daba ir dāvājusi. Mūsdienu cilvēka ikdiena paiet steigā, tāpēc ne vienmēr ir laiks pētīt un analizēt produktu sastāvus, bet redzot, ka veikalu plaukti ir pilni ar produktiem, kuru sastāvā ir veselībai kaitīgas un bīstamas vielas - mēs nespējam stāvēt malā vienaldzīgi. Mēs atlasam un piedāvājam Jums tikai tos produktus, kas nenodarīs kaitējumu Jūsu veselībai un apkārtējai videi!

Mēs apbrīnojam to, cik iedarbīgas un spēcīgas ir dabas veltes, tāpēc sekoeko.lv Jūs atradīsiet gan eko kosmētiku, gan bio pārtiku, gan preperātus veselības uzlabošanai, gan dažādus citus dabīgus produktus, kā arī iespēju uzzināt vairāk par eko dzīvesveidu mūsu semināros!

Veselīgs dzīvesveids - iespējas veselības nodrošināšanai ilgtermiņā

Ikdienas uzturā svaigi dārzeņi, pārvietošanās ar velosipēdu un astoņu stundu nakts miers - veselīgi? Protams. Un būtu tikai lieliski, ja ikviens no mums piekoptu šādu dzīvesveidu. Bet pasaulē ir tik daudz cilvēku, kas izdzirdot vārdu salikumu „veselīgs dzīvesveids” iedomājas pārtiku, kas nav peldināta eļļā vai regulāru 5km skrējienu pirms darba dienas, neapzinoties to, ka šie vārdi slēpj daudz ko vairāk.

Būtiski ir saprast to, ka veicot ikvienu mūsu ikdienas darbību, vai tā būtu ēšana vai trauku mazgāšana, mēs tiekam pakļauti dažādu ķīmisku vielu ietekmei. Uzkopjot māju vai mazgājot drēbes mēs izmantojam visdažādākos kopšanas līdzekļus, kuru sastāvā, protams, ir daudz ķīmisku vielu, kā arī uz etiķetes nereti netiek norādītas visas sastāvā esošās. Arī tas viss ietekmē cilvēku (veselīgo) dzīvesveidu. Viskaitīgāk ķīmiskās vielas iedarbojas uz zīdaiņiem, bērniem un uz jebkuru augošu organismu. Arvien vairāk zinātnisko pētījumu rezultāti pierāda, ka daudzām „rūpnieciskajām“ ķimikālijām ir veselībai kaitīga blakusiedarbība, kas izraisa saslimšanas ar vēzi, alerģijas, apgrūtina mācīšanos un bojā dzimumorgānus. Bīstamus maisījumus satur ārkārtīgi daudz ikdienas izstrādājumu: kosmētika, tīrīšanas līdzekļi, smaržvielas, mēbeles, paklāji, tekstilizstrādājumi, ēdienu trauki, apģērba gabali u.c. Veikalu plaukti ir pārpildīti ar dažādiem kosmētikas līdzekļiem, kuru apraksti sola - mati spīdēs, būs apjomīgi, āda būs gluda, brūna, samtaina utt. Bet kā tas viss tiek panākts? Kas atrodas kosmētikas līdzekļu sastāvā? Parabēni, Propilēna glikols, Minerāleļļa, šķidrais parafīns, trietanolamīns, dietanolamīns ir tikai dažas no vielām, kuras varam atrast kosmētikas līdzekļu sastāvā. Papētot šo vielu ietekmi uz cilvēka veselību, nākas lasīt - toksisks, izraisa aknu anomālijas, nieru bojājumus, izraisa vēzi utt.

Veselībai kaitīgas vielas atrodamas ne tikai kosmētikas līdzekļos, bet arī tīrīšanas līdzekļos. Veļas un trauku mazgāšanas līdzekļu sastāvā ir fosfāti, kas ne tikai neatgriezeniski bojā mūsu veselību-plaušas, aknas, sirdi un smadzenes. Nokļūstot pēc mazgāšanas apkārtējās ūdens tilpnēs fosfāti iznīcina visu dzīvo ūdenī un rada grūtības iedzīvotāju apgādē ar dzeramo ūdeni.

Tā ir mūsu katra brīva izvēle, kādu kosmētiku, saimniecības preces, pārtiku lietot. Bet vienmēr der atcerēties, ka būtiskākais nav zīmols un tam pakļautās mārketinga izmaksas, skaistu reklāmu un lielu veikalu uzturēšana, bet gan šo preču ietekme uz mūsu veselību. Lielie ražotāji dara kā viņiem vieglāk un tik drīz neatteiksies no kaitīgo piedevu izmantošanas, jo tās samazina ražošanas izmaksas un ļauj produkciju turēt veikala plauktos gadiem ilgi. Lai samazinātu kaitīgo vielu klātbūtni organismā, sāc ar to, ka iemācies atšķirt dažas sastāvdaļas uz preču iepakojuma.

Mums ir iespēja netērēt tik daudz laika un naudas slimību ārstēšanai, bet gan uzlabot veselību, izvēloties vislabāko, ko sniedz daba! Dzīvosim saskaņā ar sevi un dabu – iegādāsimies ekoloģiskus un dabiskus produktus! Seko Eko dzīvesveidam!