Jaunumi

Pievienots: 04/21/2022 - 09:25

Eritritols ir organisks savienojums, cukura spirts, ko izmanto kā pārtikas piedevu un cukura aizstājēju. Dabiskā formā tas atrodams melonēs, bumbieros, vīnogās un citos augļos un dārzeņos. Komerciāli to iegūst fermentējot kukurūzu un citus cieti saturošus produktus. To var droši lietot cilvēki, kas cieš no diabēta. Pat liels daudzums eritritola nepalielina insulīna un glikozes līmeni asinīs.

Eritrtiols ir lieliska alternatīva cukuram - pat temperatūrā, kas augstāka par 180 ° C, tas nezaudē savas īpašības un tādēļ to izmanto konditorejā.

Pievienots: 06/08/2021 - 11:50

Ceilonas kanēlis. Kāpēc tas ir īpašs un ar ko atšķiras no parastā kanēļa?
Daudzi nemaz nezina, ka pastāv vairāki kanēļu veidi un katrs no tiem ir ļoti atšķirīgs. Kanēlis patiesībā ir žāvētas kanēļkoku zaru mizas, kas sava aromātiskuma dēļ tiek izmantotas kā garšviela. Kanēlim raksturīgs saldens aromāts un nedaudz asa, rūgtena garša. Populārākie ir divi kanēļa veidi – Ceilonas, kas patiesībā ir īstais kanēlis, un Ķīnas (kasija). Ceilonas kanēlim ir visaugstākā kvalitāte,

Pievienots: 04/26/2021 - 15:35

Pavasaris ir īstais laiks ķermeņa attīrīšanai no dažādiem toksīniem. Tāpat kā kokiem plaukst jaunas lapas, daba mostas, tāpat arī mūsu ķermenim nepieciešams "restarts" jeb jauns sākums. Detox Mix ir lielisks palīgs šī mērķa sasniegšanai!

Pievienots: 07/31/2019 - 10:05

Benecos dabīgās kosmētikas ražotājs paplašinājis piedāvājumu ar foundation stick jeb modelēšanas zīmuļiem pilnīgam izskatam visiem ādas tipiem. Tiem ir augsta necaurredzamība, bet sniedz dabisku izskatu. Krēmveida tekstūra lieliski piekļaujas ādai, radot vienmērīgu, dabisku klājumu. Lietojams gan kā pamatgrims, gan kā korektors un kontūrzīmulis. 

Ērts iepakojums un pateicoties tekstūrai piemērots arī ceļojot - netek un neizplūst. Piemērots vegāniem.

Pieejami dažādi toņi:

Pievienots: 07/16/2019 - 14:25

Šampūns satur tikai augu valsts izcelsmes vielas, kas ir draudzīgas gan dabai gan cilvēkam. Īpaša viela Keravis PE ( augu olbaltumvielas ), kura sniedz matiem nepieciešamās barības vielas, atjauno un stiprina tos no iekšpuses un vienlaicīgi dod vijīgu matu izskatu un uzlabo mata elasticitāti.

Cietais šampūns:

Pievienots: 07/04/2019 - 11:31

Tagad piedāvājumā arī uz svara nopērkamie Purenn:

Pietam neraizējies, ja līdz nav paņēmies trauciņš - vari iegādāties arī foto redzamo traucińu komplektā ar mērkaroti un uzreiz uzpildīt izvēlēto produktu.

Pievienots: 06/20/2019 - 15:02
Lavera, lieliskā vācu dabiskās kosmētikas ražotāji, vienmēr rūpējas par saviem klientiem, ne vien nemitīgi uzlabojot produktu sastāvu, bet arī tā dizainu un aromātu klāst. Ir pienācis laiks Lavera dušas želeju pārvērtībām. Iepazīstināsim Tevi ar šiem produktiem:

Pievienots: 05/28/2019 - 10:34

Vasaras sezonai sākoties, priecējam ar jaunumiem - tagad arī Rūdolfs BIO putriņas būs pieejamas jaunā, ērtā iepakojumā ar vēl nebijušām garšu kombinācijām!

Pievienots: 05/20/2019 - 14:02

Jaunums SekoEko - Muesli Graci musli kā māksla. 3 lieliski produkti, ko baudīt ne vien ar garšas kāriņām, bet arī ar acīm:
Graci šokolādes muslis – ar pipariņu, kanēļa siltumu un zemeņu svaigumu.
Graci riekstu muslis – piecu veidu rieksti un sēklas, kraukšķīgi griķi un kafijas pupiņas
Graci augļu muslis – īsta superproduktu izlase.

Pievienots: 03/01/2019 - 10:47

Mūsdienās, kad atkritumu kalni aug straujāk par mežiem, laiks ko darīt lietas labā. SekoEko produktu klāstu paplašina arvien jauni produkti bez iepakojuma. Tagad laiks pienācis saldētām ogām!

Lapas