Lavera: jaunumi!

06/20/2019 - 15:02
Lavera, lieliskā vācu dabiskās kosmētikas ražotāji, vienmēr rūpējas par saviem klientiem, ne vien nemitīgi uzlabojot produktu sastāvu, bet arī tā dizainu un aromātu klāst. Ir pienācis laiks Lavera dušas želeju pārvērtībām. Iepazīstināsim Tevi ar šiem produktiem:

Lavera MILD BALANCE dušas želeja ar bio kokosriekstu pienu un čia sēklām apburs tevi ar savu maigumu. Organiskais kokosriekstu piens un čia sēklas maigi attīrās ādu ar samtainām putām, bet sastāvā esošās prebiotikas palīdzēs dabiskajām ādas aizsargspējām. Maigais aromāts ir lieliski piemērots nomierinošam, relaksējošam dušošanās rituālam.
Ja vēlies ko atsvaidzinošu un atjaunojošu, Tev patiks Lavera SOFT PURITY dušas želeja ar bio aļģēm un ūdens mētru, jo tās sastāvā ir organiskās aļģes. Īpašā formula palīdz maigi attīrīt ādu pat no mikroskopiskajiem apkārtējās vides putekļiem.

 
Lavera NATURAL SUPERFRUIT dušas želeja ar bio acai un godži ogām  sevī slēpj acai un godži ogu vitaminizētos ekstraktus. Čia sēklas baro ādu, kamēr maigās putas apņem tavu ķermeni un attīra to.
Lavera ACITVE TOUCH dušas želeja ar bio ingveru un maču ir kā radīta lietošanai pēc sportošanas. Tās sastāvā esošai bioloģiskais ingvers un mača ne vien fantastiski atsvaidzinās, uzmundrinās Tavu ķermeni un prātu, bet arī parūpēsies par ādas attīrīšanu no sviedriem un baktērijām.
 
Lai arī kuru no Laveras dušas želejām tu izvēlētos, zini, ka tām ir pilnīgi vegāns sastāvs, kā arī tās nesatur sintētiskas krāsvielas, smaržvielas, konservantus un minerāleļļu produktus. Satur 100% dabīgas augu eļļas, augu aktīvās vielas un ekstraktus. NaTrue sertificētas un dermatoloģiski pārbaudītas attiecībā uz ādas jūtību.
 
Pilnīgam ādas komfortam izvēlies arī citus Lavera produktus.