AGUZ riekstu sviesti

09/25/2018 - 16:41

Riekstu sviesti ir veids, kā lieliski papildināt ikdienas uzturu un dažādot ēdienkarti. Katram riekstu sviestam ir savas garšas nianses un uzturvērtība, kas ļauj tos pielietot visneierastākās kombinācijās.

Zemesriekstu sviests ir īsts enerģijas un sāta sajūtas lādiņš. Zemesrieksti faktiski nav rieksti, bet gan pākšaugi – zālaugu zem zemes nogatavināto pākšu sēklas. Tādēļ arī cēlies nosaukums – zemesrieksti. Zemesriekstu sviestam ir augsta uzturvērtība (100 g: 2447 kJ vai 588 kcal). Tas labi remdē bada sajūtu un tādējādi palīdz tiem, kas vēlas zaudēt svaru. Pieejams ne vien 300g iepakojumā, bet arī lielajā ģimenes iepakojumā, kas noderēs aktīviem riekstu sviesta ēdājiem.

Lazdu riekstu sviests lieti noderēs pēc smagākas darba dienas. Tā izteiktā lazdu riekstu garša apņem un valdzina. Lazdu riekstu sviests satur lielu daudzumu olbaltumvielu, vitamīnu, it īpaši E, B grupas, ideāli piemērots tiem, kas strādā fiziski vai garīgi smagu darbu, gados veciem cilvēkiem, barojošām māmiņām (palielina piena daudzumu), cilvēkiem, kuriem diagnosticēta anēmija.

Mandeļu sviests ir ideāli piemērots daiļā dzimuma pārstāvēm. Mandeles tiek dēvētas par riekstu karalienēm. Tā kā tās satur lielu daudzumu uzturvielu, un ir noderīgas veselībai un skaistumam, tās tiek uzskatītas par cilvēka organismam visnoderīgākajiem riekstiem. Attiecībā uz veselību – tās piedalās holesterīna un cukura līmeņa regulēšanā asinīs, samazina sirds slimību risku, uzlabo smadzeņu un gremošanas sistēmas darbību.

Indijas riekstu sviests pārsteidz ar savu maigumu un lieliski noderēs organisma dzelzs rezervju papildināšanai. Indijas rieksti – iecienītākie vegānu un veģetāriešu uzturā, jo organismu bagātina ar uzturvielām: vitamīniem, minerāliem, antioksidantiem. Šie rieksti tiek augsti vērtēti vara, magnija, fosfora, dzelzs, kālija, cinka, selēna, šķiedrvielu, neaizstājamo taukskābju daudzuma dēļ.

Lazdu-Indijas riekstu sviests ir īstais, lai uzlabotu noskaņojumu.  Divu riekstu sviests – šī ir Indijas un lazdu riekstu kombinācija, kas atklāj vieglu dabisku saldumu ar maigu, tikko manāmu lazdu rūgtuma pēcgaršu. Tāpat kā visi riekstu sviesti, tas lieliski remdē izsalkumu un satur daudz vitamīnu un minerālu, kas palīdz uzturēt labu pašsajūtu, garastāvokli un veselību.

AGUZ – pavisam neliels uzņēmums Latvijā radīts ar vienu mērķi – iemācīt latviešiem arvien vairāk un vairāk mīlestības uz riekstiem. Savus produktus piedāvājam Jums ar pārliecību – tie ir gatavoti no vislabākajiem riekstiem, līdz ar to - vislabākie:) Mūsu reputācija ir ļoti atkarīga no mūsu ražotāja un viņu rūpīga ikdienas darba rezultāta. Mūsu produkti ir 100% veselīgi, jo gatavoti ar īpašu tehnoloģiju bez piedevām un konservantiem, bez sāls un cukura. Viss domājot par Jūsu veselību :) Par savu produktu tos atzinuši arī vegāni un veģetārieši, labprāt kā gardumu bauda bērni...Mums svarīgs ikkatrs klients, un katrs ar veselīgu skatu uz dzīvi var būt mūsu klients :)Runāt par mums nozīmē runāt par riekstiem....Neskaitāmi klīniskie pētījumi liecina, ka rieksti ir labs B un E grupas vitamīnu avots, tie satur olbaltumvielas, aminoskābes un šķiedrvielas. Bet pats galvenais - rieksti ir lielisks Omega 3 taukskābju avots, kas efektīvi samazina iekaisuma procesus organismā, ir lielisks avots ikdienas enerģijai un dzīvespriekam, uzlabo smadzeņu darbību, stimulē imūnsistēmu un uzlabo asinsriti. Riekstu sastāvā esošās bioloģiski aktīvās vielas tiek saistītas ar dažādiem veselības uzlabojumiem. Pētījumi rāda, ka cilvēkiem, kuri uzturā lieto riekstus, ir samazināts sirds slimību risks. Turklāt rieksti nepalielina ķermeņa svaru vai vidukļa apkārtmēru. Riekstiem ir pa spēkam ilgstoši saglabāt savas vērtīgās īpašības, kas jo svarīgi ir ziemas un pavasara avitaminozes laikā.