Krēms bez ūdens

06/18/2018 - 15:51

Organix Cosmetix HEMP VALLEY sērija izcili parāda organiskās kosmētikas labās īpašības un ir Ecocert sertificēta. Šīs sērijas produktus vēl izcilākus dara fakts, ka krēmi nesatur ūdeni, bet gatavoti uz alvejas sulas bāzes, pievienojot ekoloģiski audzētu kaņepju eļļu un hialuronskābi.

Ecocert sertificētais Organix Cosmetix HEMP VALLEY mitrinošais dienas krēms ir veidots uz kaņepju sēklu eļļas bāzes, lai mitrinātu Jūsu ādu ar omega 6 un omega 3 taukskābēm perfektā proporcijā. Krēms ir bagātināts arī ar bioloģiski sertificētu šī sviestu, olīvu un hohobas eļļām, kas aizsargā un kopj ādu, bet sastāvā esošā hialuronskābe veido aizsargkārtiņu uz ādas, sniedzot optimālu mitrināšanu un aizsardzību no apkārtējās vides nelabvēlīgās ietekmes. Šis krēms:

  • intensīvi mitrinās sejas ādu ar kaņepju eļļu, kas bagātīgi satur ādai vērtīgās omega taukskābes;
  • baro ādu ar olīvu un hohobas eļļām, kas aizsargā ādas dabīgo mitruma līmeni, radot jauneklīgu izskatu;
  • veido aizsargkārtiņu uz ādas virsmas, sniedzot optimālu mitrināšanu un aizsardzību no apkārtējās vides nelabvēlīgās ietekmes no hialuronskābes;
  • kopj ādu ar šī sviestu, kas baro, mitrina un atjauno ādu.

Ecocert sertificētais Organix Cosmetix HEMP VALLEY barojošais nakts krēms, gluži kā dienas krēms, satur kaņepju sēklu eļļu un hialuronskābi. Lutinošs nakts krēms bagātīgi baro, aizsargā un kopj ādu, kad tas tai visvairāk ir nepieciešams, pateicoties kaņepju eļļas barojošām īpašībām. Krēms irbagātināts arī ar hialuronskābi, kas veido aizsargkārtiņu uz ādas, sniedzot optimālu mitrināšanu un aizsardzību no apkārtējās vides nelabvēlīgās ietekmes. Nakts krēms:

  • intensīvi baro sejas ādu ar kaņepju eļļu, kas bagātīgi satur ādai vērtīgās omega 3 un omega 6 taukskābes;
  • mitrina ādu ar olīvu un hohobas eļļām, kas aizsargā ādas dabīgo mitruma līmeni, radot jauneklīgu izskatu;
  • veido aizsargkārtiņu uz ādas virsmas, sniedzot optimālu mitrināšanu un aizsardzību no apkārtējās vides nelabvēlīgās ietekmes no Cristalhyal hialuronskābes;
  • kopj ādu ar šī sviestu, kas baro, mitrina un atjauno ādu.

 

Organix Cosmetix HEMP VALLEY sērija ir arī izcils, koncentrēts ŠĪ sviests. Šī sviestam piemīt izcilas ādu mitrinošas īpašības un tas ir piemērots lietošanai dažādās kosmētiskajās procedūrās, nodrošinot nepieciešamo mitrumu un svaigumu. Satur 89,9% bioloģiska šī sviesta, skvalānu un E vitamīnu.

 

 

Šie un citi Organix Cosmetix produkti pieejami SekoEko.