Sūkļi ķermeņa kopšanai

09/27/2018 - 16:03

Esam priekpilni, ka tagad arī SekoEko ir pieejami sūkļi ķermeņa mazgāšanai no Ecotools, kuri izgatavoti no 100% otrreizēji pārstrādātas plastmasas.
Šis ir dabai draudzīgs sūklis, lietojot to izrādiet cieņu mūsu planētai: i
zgatavots no otrreizēji pārstrādātas plastmasas, lai samazināti atkritumus.

Samitriniet, uzklājiet savas iecienītākās ziepes vai dušas želeju un maigi masējot mazgājiet visu ķermeni. Pēc lietošanas izskalojiet un ļaujiet izžūt.

Ecotools ir zīmols, kas piedāvā videi draudzīgus produktus – otas, sūkļus, birstes un citus vannas un make-up piederumus. Ecotools piederumi tiek ražoti ievērojot visus ekoloģiskas ražošanas pamatprincipus, izrādot cieņu mūsu planētai.

  1. Rokturīšiem tiek izmantots bambusa koks, kas ātri dabā atjaunojas.

  2. Tiek izmantotas augu valsts izejvielas – Lufa ( augs), bambusa velūrs, ātri augošās Ķīnas nātres, kokvilna, dabīgs pumeks, augu celuloze, sojas pupiņu eļļa u.c. dabīgas izejvielas.

  3. Metāla un plastmasas detaļas ir izgatavotas no otrreizējās pārstrādes materiāliem, samazinot resursu patēriņu un atkritumu apjomus.

  4. Iepakojumam bieži lietojam plastikāta maciņus, kas ir paredzēti ilgstošākai lietošanai.

  5. Lufas produkti tiek piedāvāti sapresētā veidā, lai aizņemtu mazāk vietas pārvadājot, kas nodrošina mazāku resursu patēriņu.

  6. Otiņu un birstīšu sariņi ir izgatavoti no maigas sintētikas - vadoties pēc EKO principiem netiek nodarīts pāri nevienam dzīvnieciņam (pret vardarbību).

  7. Ecotools ziedo 1% no savas peļņas organizācijai, kas rūpējas par planētas attīrīšanu

Foto: Ecotools