Trauku mazgāšanas līdzeklis Lemon ECOCERT

6,16 €
Упаковка: 
1L
Штрих-код: 
5412533408928
Производитель

Uz augu bāzes gatavots un ātra un pilnīga bioloģiski pašsadalīšanās.  Efektīvi tīra un attauko. Piemērots vegāniem, sertificēts atbilstoši ECO-CERT standartiem, dermatoloģiski testēts. Ar nelielu daudzumu pietiek, lai nomazgātu pilnu izlietni ar netīriem traukiem. Efektīvi attīra, neradot pārmērīgas putas.

Dabīga augu izcelsmes smarža. Pateicoties augu izcelsmes komponentiem, saudzē roku ādu. Derīgs lietošanai saimniecībās ar bioloģisko attīrīšanas  sistēmu. Minimāla ietekme uz ūdens kvalitāti.

Uzmanību! Sargāt no bērniem. Nepieļaut vielas iekļūšanu acīs. Pēc vielas iekļūšanas acīs, uzmanīgi skalot ar ūdeni, nepieciešamības gadījumā griezties pie ārsta.

Sastāvs: 5-15%  nejonu  virsmaktīvās  vielas. <5% anjonu virsmaktīvās vielas, smaržvielas (citrona ēteriskā eļļa*, limonēns), pienskābe. Ūdens, spirts, nātrija citrāts, laurillaktāts, denaturēšanas līdzeklis. 99% sastāvdaļu ir dabiskas izcelsmes. *0,1% sastāvdaļu no sertificētām bioloģiskām saimniecībām.

Lietošana: lietot saskaņā ar ražotāja norādījumiem – dažus pilienus līdzekļa pievienot ūdenim, kurā mazgā traukus vai arī uz sūklīša trauku mazgāšanai.

Сопутствующие продукты