Tēja Three Chamomile, trīs kumelītes, bio

4,55 €
Упаковка: 
20 paciņas
Штрих-код: 
5060229012562
Производитель

Nomierinošs bioloģisko Ēģiptes, Horvātijas un Ungārijas kumelīšu ziedu uzlējums

Ļaujiet ziedu mieram piepildīt jūsu krūzes.

Perfekta trīs veidu bioloģisko kumelīšu kombinācija: Ēģiptes, Horvātijas un Ungārijas ziedi. Ar rokām noplūkti margrietiņām līdzīgie ziedi tiek sajaukti un maigi sasmalcināti, radot gardu kumelīšu tēju, kas ienesīs miers jūsu dvēselēs. Pievieno siltu ūdeni un atstāj lēnām ievilkties savā tempā. Tad ļaujiet kumelītes ziedu priekam atjaunot jūsu iekšējo mieru. Dzīve kļūst mierīgāka. Tēju meistars Sebastians Pole Brīnišķīga ideja - par vienkāršu miera iepludināšanu jūsu dienā.

Dabiska, bez kofeīna un ētiski sagādāta, 100% bioloģiski audzētas sastāvdaļas: Ēģiptes kumelīšu ziedi (90%), horvātu kumelīšu ziedi (5%), Ungārijas kumelīšu ziedi (5%).

Bioloģiskas produkcijas Augsnes asociācijas sertifikāts – Soil Association Certification. Dabisks, ar rūpību radīts - šis jaukais dizains ir uzdrukāts ar dārzeņu tinti uz kartona no atjaunojamiem avotiem un ir pārstrādājams; saitīte pie katra tējas maisa ir bioloģiska; iepakojumi netiek skavoti, tie ir kompostēšanai draudzīgi. Nesatur ģenētiski modificētas sastāvdaļas, tāpēc šī neticami garšīgā tēja ir laba jums un planētai.

Iepakojumā: 20 tējas maisiņi, atsevišķi iepakoti, lai maksimāli saglabātu produkta svaigumu.

Masa neto: 30g. (1pac.-1,5g.).

Сопутствующие продукты