Indian HENNA zeltains (golden)

4,90 €
Упаковка: 
100g
Штрих-код: 
8900035023253
К сожалению, данного товара сейчас нет в наличии.
Производитель

Nesatur konservantus, krāsas pastiprinātājus, ķīmiskas piedevas. Ar šo krāsu Jūs variet nokrāsot matus, vienlaikus tos kopjot ar augu ekstraktiem.

  • Piemērots visiem matu tipiem. 100% dabiskā Ājurvēdas matu krāsa.
  • Šo produktu nevar salīdzināt ar ķīmiskajām matu krāsām!
  • Tā ir pilnīgi nekaitīga matiem un ādai, neizraisa alerģiju, piemīt kondicionējoša, mīkstinoša iedarbība, palīdz atbrīvoties no blaugznām, piešķir spīdumu bojātiem matiem.
  • Regulāra krāsas lietošana padara matus spīdīgus, ka arī atjauno matus un galvas ādu.
  • 100g krāsas pietiek, lai nokrāsotu matus garumā līdz pleciem.
  • Krāsa ir ilgnoturīga, pirms krāsošanas izmēģiniet krāsu uz vienas atsevišķas šķipsnas.

Sastāvs (INCI): Lawsonia Inermis Linn, Eclipta alba, Centella asiatica, Terminalia chebula, Terminalia bellirica roxb., Coffea arabica.

Lietošana:  Pirms matu krāsošanas ieteicams matus izmazgāt un izžāvēt. Uzvelciet vienreiz lietojamos cimdus. Paciņas saturu ar  Hennas  pulveri  ievieto nemetāla traukā un pievieno  siltu ūdeni, rūpīgi samaisiet līdz viendabīga maisījuma iegūšanai. Pievienot tējkaroti ar sāls (pēc izvēles), kas palīdz padarīt krāsu  tumšāk. (Ja ūdens temperatūra ir augstāk nekā 50C, matu krāsojums iegūs sarkanīgu nokrāsu) Vēlreiz, rūpīgi samaisiet līdz viendabīga maisījuma iegūšanai ( kečupa konsistense). Maisījums ir gatavs matu  krāsošanai . Sadaliet matus nelielās šķipsnās un uzklājiet sastāvu uz matiem visā to garumā, sākot no pakauša daļas. Pēc tam matus izķemmējiet ar nemetāla ķemmi, kurai ir reti zari. Tas nepieciešams, lai vienmērīgi sadalītu krāsu.  Iedarbības laiks nemazāk par 60 minūtēm. Pēc krāsošanas matus rūpīgi izmazgāt, līdz ūdens kļūst caurspīdīgs. Labākiem rezultātiem izžāvēt matus 10-15 min. ar fēnu. Lai iegūtu vēl labākus rezultātus   iedarbības laiku palielināt līdz 90-120  minūtēm.

Brīdinājums: Tikai ārīgai lietošanai! Uzglabāt tumšā, sausā vietā, istabas temperatūrā. Nepieļaut iekļūšanu acīs. Ja līdzeklis iekļuvis acīs, nekavējoties izskalot ar ūdeni. Nelietot uz sakairinātas ādas vai ādas, kas lobās. Sargāt no bērniem.

Izcelsmes valsts: Indijā

Сопутствующие продукты