Līdzeklis vilnas un smalku audumu mazgāšanai Delicate ar lavandu

8,30 €
Упаковка: 
1 L
Штрих-код: 
5412533415407
Производитель

Ideāls vilnas, zīda un citu smalku audumu mazgāšanai. Saglabā dabisko auduma struktūru, mīkstumu un krāsu. Saudzīgs ādai. Piemērots gan mazgāšanai mašīnā, gan ar rokām. Augu izcelsmes izejvielas. Draudzīgs vegāniem. Sertificēts atbilstoši ECOCERT standartiem. 100% pārstrādājama pudele. Dermatoloģiski testēts.

Lietošana: mazgāt atbilstoši uz auduma norādītajai instrukcijai. Piemērots mazgāšanai 30ºC. Videi draudzīgs: ātra un pilnīga bioloģiska pašsadalīšanās. Piemērots septiskām kanalizācijas tvertnēm. Nepārdozēt un nemazgāt temperatūrā zem 20ºC. Mazgāšana automātiskajās veļasmašīnās: 1 mērvāciņš (30-45ml) uz 2,5kg veļas atkarībā no ūdens cietības. Mazgāšana ar rokām: 2/3 mērvāciņa (20ml) uz 5l silta ūdens. 1mērvāciņš = 30ml.

Uzmanību: sargāt no bērniem. Nepieļaut vielas iekļūšanu acīs. Pēc vielas iekļūšanas acīs, uzmanīgi skalot ar ūdeni, nepieciešamības gadījumā griezties pie ārsta, uzrādot iepakojumu. Satur C12-14 PARETH-12, sodium lauryl sulfate

Sastāvs: 5-15% nejonu vismaktīvas vielas. <5% anjonu virsmaktīvas vielas, ziepes, smaržviela (limonēns, linalols). Ūdens, spirts, nātrija citrāts, nātrija hlorīds, denaturētājs, citronskābe. 99% sastāvdaļu dabiskas izcelsmes.