Veļas mīkstinātājs ar gardēniju un vaniļu, Gardenia&Vanilla

3,48 €
Упаковка: 
750ml
Штрих-код: 
5412533419702
Производитель

ECOVER ekoloģiskais šķidrais līdzeklis veļas mīkstināšanai un skalošanai dabīgi mīkstina un atsvaidzina veļu, kā atvieglo gludināšanu. Līdzeklim ir svaiga smarža un tas rūpējas par ādu.  Vismaz 25 skalošanas reizēm. Var lietot jebkura veida veļas mašīnās vai mazgājot ar rokām. Augu un minerālvielu izcelsmes sastāvdaļas, svaiga dabiskas izcelsmes smarža. Pateicoties "Smart Green" tehmoloģijai, unikālā formula lieliski mīktina veļu un palīdz rūpēties par audumu.

Videi: nesatur sintētiskos šķīdinātājus, fosfātus, grūti noārdāmus fosfātu aizstājējus, hlora un citu halogēnu savienojumus, neorganiskās skābes vai no naftas produktiem iegūtas vielas, vidē pašsadalās; minimāla ietekme uz ūdens kvalitāti, produkts nav testēts uz dzīvniekiem, piemērots septiskām kanalizācijas tvertnēm, ražots ekoloģiskā rūpnīcā.

 

 Lietošana: mazgājot ar mašīnu: ieliet 1 vai 2 (papildus mīkstumam) korķīšus mīkstinātājam paredzētajā nodalījumā veļas mašīnā pēc ražotāja instrukcijas.

Mazgājot ar rokām: pievienot pēdējā skalošanas reizē ½ vai 1 vāciņu mīkstinātāja 5 litriem silta ūdens. (1 vāciņš = 30ml). Neliet auduma mīkstinātāju tieši uz veļas.

 Sastāvdaļas: 5-15% katjonu virsmaktīvas vielas; <5% smaržvielas (heksilkanēļskābe, citronelols, hidroksiizoheksija 3-cikloheksāla karboksaldehīds), pienskābe. Citas: ūdens, propilēmglikols, magnija hlorīds.

 Produkts nav testēts uz dzīvniekiem, piemērots septiskām kanalizācijas tvertnēm, kā arī ātri un pilnībā bioloģiski pašsadalās!