1 Mākslīgais BIO piena maisījums zīdaiņiem no dzimšanas, Lactana

10,50 €
Упаковка: 
600g
Штрих-код: 
4006303002570
К сожалению, данного товара сейчас нет в наличии.
Производитель

• Ideāli piemērots pēc zīdīšanas

• Sātīgs un veselīgs

Vienreizēja kombinācija – plus 3 • LC-PUFA - garo ķēžu polinepiesātinātās taukskābes. • Bifido kultūras - 4 augstvērtīgu Bifido kultūru sajaukums. • Bioloģisks – augstvērtīgajiem Lactana produktiem tiek izmantots bioloģisko lauksaimniecību vērtīgais bio piens un citas sastāvdaļas.

Tőpfer – atbilstoša izvēle Zīdīšana ir pats labākais jūsu mazulim. Mātes piens jebkurā laikā nodrošina jūsu mazuli ar pareizajām uzturvielām veselīgai attīstībai. Pie tā pieskaitāmas polinepiesātinātās taukskābes (LCPUFA), kas ir svarīgas normālai smadzeņu un acu attīstībai. Mātes piens ar savu vienreizējo sastāvu veicina jūsu mazuļa zarnu floras ideālu attīstību un darbību. Tas sastāv galvenokārt no bifido-baktērijām, kas palīdz gremošanas sistēmai un atgrūž nevēlamās zarnu baktērijas. • Lactana Bio 1 ir izveidots atbilstoši mātes piena paraugam. Lactana Bio 1 ir viegli sagremojams mākslīgā piena maisījums, piemērots no dzimšanas līdz „pudelīšu” vecuma beigām. Piena maisījumu varat izmantot, ja nepieciešama piebarošana vai kā vienīgo uzturu kopš dzimšanas. • Lactana Bio 1 saturā ir visas svarīgākās uzturvielas, kas nepieciešamas jūsu mazulim pirmajos attīstības mēnešos. • Tieši tāpat kā mātes piens, Lactana Bio 1 satur jūsu mazulim tik svarīgās polinepiesātinātās taukskābes (LCPUFA). Tās ir garo ķēžu polinepiesātinātās taukskābes, kas atrodamas arī mātes piena sastāvā. Tieši pirmajos dzīves mēnešos, līdz mazulis tiek piebarots, tās ir svarīgs pamats veselīgai attīstībai, jo šajā vecumā organisms pats nevar pietiekoši saražot LCPUFA. • Tieši tāpat kā mātes piens ar tajā esošajām bifido-baktērijām Lactana Bio 1 veicina zarnu trakta dabīgās floras izveidi.

Nesatur glutēnu, satur laktozi.

Svarīga norāde! Zīdīšana ir labākais jūsu mazulim. Mātes piens ir vislabākais uzturs jūsu mazulim un ieteicams to lietot, cik ilgi vien iespējams! Konsultējieties ar ārstu, ja vēlaties mazuļa barošanai izmantot Lactana Bio 1. Neizmantojiet pudelīti kā knupīša aizstājēju vai arī ilgstošai zīdīšanai. Tāpat kā mātes pienā ir ogļhidrāti (piem. laktoze), tā arī zīdaiņiem paredzētais uzturs tos satur, un to bieža un ilgstoša saskare ar zobiem var izraisīt to bojāšanos. Tādēļ vienai ēdienreizei nevajadzētu noritēt ilgi. Cik ātri vien iespējams, māciet mazulim lietot krūzīti.

Pagatavošana (daudzumus skatīt tabulā): 1. Nepieciešamo dzeramā ūdens daudzumu novārīt un atdzesēt līdz apm. 50ºC. 2. Aptuveni pusi no nepieciešamā novārītā ūdens ieliet pudelītē. Pudelīti un knupīti pirms lietošanas novārīt. 3. Tabulā norādīto Lactana Bio 1 daudzumu iebērt pudelītē (mērkaroti nolīdzinot ar naža asmeni). 4. Aizvērt pudelīti un kārtīgi sakratīt. Pieliet atlikušo ūdens daudzumu un vēlreiz kārtīgi sakratīt. 5. Pudelītes saturam ļaut atdzist līdz dzeršanas temperatūrai. Svarīgi: pārbaudīt temperatūru! Pagatavojot piena maisījumu, precīzi jāņem vērā lietošanas pamācība. Viena nepareiza pagatavošana var kaitēt mazuļa veselībai. Katrai ēdienreizei sagatavojiet svaigu pienu un tūlīt to izlietojiet. Piena pārpalikumus atkārtoti nelietot. Pudelīti un knupīti kārtīgi notīrīt. Atvērtā iepakojuma saturu izlietot 14 dienu laikā. Pēc atvēršanas iepakojumu glabāt cieši noslēgtu. Vienmēr izmantojiet tikai mērkaroti, kas pievienota iepakojumā.

Mērkarote (bez kaudzes) satur aptuveni 4,5 g Lactana Bio 1. **Standartrisinājums: 90ml svaigi novārīts dzeramais ūdens un 13,5 g Lactana Bio 1 pulvera = atbilst 100 ml gatavam pudelītes dzērienam.

Īpašības: • Jūs varat no jebkura cita piena maisījuma pāriet uz Lactana Bio 1. • Lactana Bio 1 atbilst augstākajai kvalitātei un jaunākajiem zinātniskajiem sasniegumiem uztura izstrādē. Lactana Bio 1 tiek ražots pēc EK EKO-reglamenta. Tas nozīmē, ka augstvērtīgajam Lactana Bio 1 piena maisījumam tiek izmantots vērtīgais bio piens un citas sastāvdaļas, kas iegūtas no bioloģiskās lauksaimniecības. Pēc zīdīšanas vai arī, ja Jūsu mazulis vairs nejūtas pietiekami sātīgi paēdis, jūs varat pāriet uz Lactana Bio 2. • Lactana Bio 1 satur vērtīgās bifido-baktērijas. Lactana Bio 1 satur polinepiesātinātās taukskābes. Lactana Bio 1 nesatur glutēnu.

Sastāvdaļas: Vājpiens*, daļēji demineralizēts saldo sūkalu pulveris*, augu eļļas*, maltodekstrīns*, LCP*** eļļu maisījums (olu eļļa, augu eļļa, zivju eļļa), kalcija karbonāts, kālija hlorīds, vitamīns C, nātrija hlorīds, vitamīns E, bifido baktērijas, (B.breve, B.bifidum, B.infantis, B.longum), dzelzs laktāts, cinka sulfāts, niacīns, kalcija-Dpantotenāts, vara sulfāts, vitamīns A, vitamīns B1, vitamīns B6, mangāna sulfāts, kālija jodāts, folskābe, vitamīns K, nātrija selenāts, vitamīns D. * bioloģiskas izcelsmes. *** LCP = garo ķēžu polinepiesātinātās taukskābes

Iepakots aizsargatmosfērā. Produkta uzpildīšana tehnoloģiski nodrošināta. Iepakojums – vismaz 80% ir izgatavots no otrreizēji pārstrādāta papīra. Mēs rūpējamies par to, lai mūsu produkti tiktu iepakoti atbilstoši augstas kvalitātes standartiem. Lai saudzētu vidi, izmantojot iepakojumu, nepieciešama jūsu līdzdalība. Šis iepakojums sastāv no otrreiz pārstrādājamiem materiāliem: kartona kastīti nododiet makulatūrā, maisiņu pilnībā iztukšotu pie jaukta veida atkritumiem, mērkaroti pie plastmasas izstrādājumiem.

TF302