Sodasan Roku dezinfekcijas līdzeklis

7,54 €
Package: 
300 ml
Barcode: 
4019886019316
Sorry, this product is currently out of stock.
Producer

Sodasan roku dezinfekcijas līdzeklis pudelē ar pumpīti ir ideāli piemēots roku dezinficēšanai mājas un darba apstākļos - parocīgi un ērti! Patiecoties augu alkoholam,  saudzīgais un maigais dezinfekcijaslīdzeklis 60 sekunžu laikā iznīcina līdz pat 99% baktēriju, sēnīšu un vīrusu. Tam ir neitrāla smarža, tas nesatur krāsvielas un smaržvielas. Vegāns.

Sodasan roku dezinfekcijas līdzeklis pudelē ar pumpīti ir efektīvs pret salmonellu, E.coli, rauga sēnītēm, gripas, herpes un HIV vīrusiem. Dezinfekcijas līdzekļa sastāvs ir maigs ādai, tas nesatur krāsvielas un smaržvielas, tāpēc pēc uzklāšanas nav jānoskalo ar ūdeni.

LietošanaSodasan roku dezinfekcijas līdzekli pudelē ar pumpīti klāj uz rokām līdzīgi kā roku krēmu. Nenoskalo.

Sastāvdaļas: etanola, glicerīna, pienskābes un citronskābes ūdens šķīdums.

Lai gan daudzi pētījumi pierāda, ka efektīvāka ir roku apstrāde ar spirtu saturošiem šķidrumiem, pirms nevērīgi somā ieslidini pirmo dezinfekcijas līdzekli, ko ieraugi, velti laiku tā sastāva rūpīgai izpētei. Ierastie dezinfekcijas līdzekļi parasti satur kaitīgas pretmikrobu ķimikālijas, piemēram, triklozānu. Pasaules Dabas Fonds šo vielu uzskata par kancerogēnu un skaidro, ka tā var negatīvi ietekmēt vairāku orgānu darbību, kā arī apdraudēt organisma imūnsistēmu, hormonālo sistēmu un piesārņot ūdeni. Dezinfekcijas līdzekļi var saturēt apšaubāmus konservantus, ķīmiskus savienojumus, piemēram, PEG, kā arī sintētiskās smaržvielas, kas satur ftalātus. Izvēlies dabīgu alternatīvu: Sodasan dezinfekcijas līdzekļus rokām un virsmām.