BIO Tēja Original Chai

4,55 €
Package: 
20 paciņas
Barcode: 
850835000719
Sorry, this product is currently out of stock.
Producer

ĪSTA INDIJAS TĒJA-CHAI

Karalisks biologiskā kanēļa, kardamona un ingvera vilnis.

Veiciet tūkstoš radžu ceļojumu.

Chai – izjūtiet bijību, jo šis eksotiskais maisījums reiz dejoja uz Indijas karaļpersonu lūpām. Šodien tas iznācis aiz pils vārtiem. Mūsējā ir godīgas tirdzniecības ingvera siltuma, kanēļa svelmes, kardamona spara un melnās tējas un lakricas uzmundrinājuma velte. Tasē ir Indijas burvība. Izbaudiet savu eksotisko ceļojumu. Tēju meistars Sebastians Pole

Labas ziņas - karaliskas tējas tase.

100% bioloģiski audzētas un ētiskas izcelsmes sastāvdaļas: kanēļa miza (40%), melnā tēja (20%), ingvera sakne (20%), kardamons (10%), lakricas sakne. Kanēļa miza, melnā tēja, ingvera sakne: pārdod 80% saskaņā ar Fairtrade standartiem. Bioloģiskas produkcijas Augsnes asociācijas sertifikāts – Soil Association Certification.

Dabisks, ar rūpību radīts - šis jaukais dizains ir uzdrukāts ar dārzeņu tinti uz kartona no atjaunojamiem avotiem un ir pārstrādājams; saitīte pie katra tējas maisa ir bioloģiska; iepakojumi netiek skavoti, tie ir kompostēšanai draudzīgi. Nesatur ģenētiski modificētas sastāvdaļas, tāpēc šī neticami garšīgā tēja ir laba jums un planētai. Iepakojumā: 20 tējas maisiņi, atsevišķi iepakoti, lai maksimāli saglabātu produkta svaigumu. Masa neto: 40g. (1pac.-2g.).