BIO tēja - Zaļā kolekcija (Green Collection)

4,98 €
Package: 
20 paciņas
Barcode: 
5060229015044
Producer

“Sērfojiet pa viszaļākajiem viļņiem. Ienirstiet maģiskās matcha tējas un pilnlapu zaļumu zaļajā baseinā, kas, pateicoties atvēsinošajām piparmētrām un atsvaidzinošajam citronam, ir kļuvis izcils. Laipni lūdzam žeņšeņa pavasarī un dabīgo ogu brīnumā. Ikviens dabīgās vislabākās bioloģiskās zaļās tējas tonis ir šeit – šajā pļavā. Lai katrs malks jūs pietuvina zaļākai pasaulei. Šūpojieties viļņos.”

Tēju meistars Sebastians Pole. Brīnišķīga ideja – sērfošana bioloģiskās zaļās tējas viļņos.

Lietošana: padariet šos neticamos augus dzīvus, ļaujot tiem ievilkties svaigi uzvārītā ūdenī līdz pat 15 minūtēm. 

Supreme Matcha Green – 100% bioloģiski audzētas un ētiskas izcelsmes sastāvdaļas: Sencha zaļā tēja (34%), Pin Ho Wild Jade zaļā tēja (32%), indijas zaļā tēja (32%), mačas pulveris (Jeju Island Emerald) (2%). 32% godīgas tirdzniecības sastāvdaļu, kas ir SJO sertificētas saskaņā ar programmu „Fair for Life” - Pin Ho Wild Jade zaļā tēja.

Lietošana: ļaujiet ievilkties svaigi uzvārītā ūdenī vismaz 3-5 minūtes. 

Clean Matcha Green – 100% bioloģiski audzētas un ētiskas izcelsmes sastāvdaļas: Sencha zaļā tēja (40%), saldā fenheļa sēklas (10%), pieneņu sakne (10%), lakrica sakne, nātru lapas, citrona ēteriskās eļļas aromāts (6%), kurkumas sakne, citrons (4%), citronmirtes lapas, mačas pulveris (Jeju Island Emerald) (2%).

18% FairWild sertificētu sastāvdaļu (lakrica, nātres), atbilstoši saussvaram. 64% godīgas tirdzniecības sastāvdaļu, kas ir SJO sertificētas saskaņā ar programmu „Fair for Life” - zaļā tēja, lakrica, nātres, kurkuma.

Mint Matcha Green - 100% bioloģiski audzētas un ētiskas izcelsmes sastāvdaļas: Sencha zaļā tēja (60%), krūzmētras lapas (28%), lauku mētru lapas (10%), mačas pulveris (Jeju Island Emerald) (2%). 88% godīgas tirdzniecības sastāvdaļu, kas ir SJO sertificētas saskaņā ar programmu „Fair for Life” - zaļā tēja, krūzmētra.

Ginseng Matcha Green - 100% bioloģiski audzētas un ētiskas izcelsmes sastāvdaļas: Jeju Island Sencha zaļā tēja (50%), citronzāle, ingvera sakne, lakricas sakne, citronu Vana tulsi lapas, citronzāles ēteriskā eļļa, mačas pulveris (Jeju Island Emerald) (2%), sarkanā žeņšeņa sakne (2%).

10% FairWild sertificētas sastāvdaļas (lakrica) no sausa auga svara. 20% godīgas tirdzniecības sastāvdaļu, kas ir SJO sertificētas saskaņā ar programmu „Fair for Life” – lakrica, tulsi.

Wonder Berry Green - 100% bioloģiski audzētas un ētiskas izcelsmes sastāvdaļas: zaļā tēja* (24%), piparmētras* (12%), ingvera sakne*, lakricas sakne*, bietes*, acerolas augļi*, ehinācijas lapas un saknes*, plūškoks*, mežrozīšu augļi* (4%), apelsīna ēteriskās eļļas aromāts*, dabīga upeņu garša. (*-bioloģiskas sastāvdaļas (99,9%)).

16% FairWild sertificētu sastāvdaļu (lakrica, mežrozītes) sausnas. 40% godīgas tirdzniecības sastāvdaļu, kas ir SJO sertificētas saskaņā ar programmu „Fair for Life” – zaļā tēja, lakrica, mežrozītes.

Dabisks, ar rūpību radīts - Šis jaukais dizains ir uzdrukāts ar dārzeņu tinti uz kartona no atjaunojamiem avotiem un ir pārstrādājams; saitīte pie katra tējas maisa ir organiska; iepakojumi netiek skavoti, tie ir kompostēšanai draudzīgi.

Nesatur ģenētiski modificētas sastāvdaļas, tāpēc šī neticami garšīgā tēja ir laba jums un planētai.

 

Related products

3,64 €
3,64 €
2,91 €
3,64 €
2,91 €