BIO Kakao sviests

7,80 €
Package: 
250g
Barcode: 
4752113000069
Sorry, this product is currently out of stock.
Producer

Kakao koka dzimtene ir tropiskie Amazones un Orinoko lietusmeži. Šodien galvenie kakao koku audzēšanas apgabali ir Rietumāfrikā, Vidusamerikā, Dienvidamerikā, Ceilonā, Indonēzijā, Jaungvinejā un Filipīnās.

Kakao sviests ir 100% dabīgs un tiek iegūts no kakao pupiņām. Tam ir maiga šokolādes garša un smarža un bāli dzeltenīga krāsa. Tas ir viens no visaugstāk koncentrētajiem dabīgajiem taukiem un ādas mitrinātājiem.

Kakao sviests satur dabīgos antioksidantus selēnu un varu (antioksidanti neitralizē brīvos radikāļus, tādejādi atturot nestabilās molekulas no veselo šūnu postīšanas), kas pasargā ādu no novecošanās, mitruma zuduma un elastības zaudēšanas. Tas ārstē sasprēgājušu ādu un īsā laikā padara mazākas apdeguma rētas.

Kakao sviestu var lietot grūtniecības laikā, lai padarītu ādu elastīgāku un pasargātu no strijām, kā arī pēc grūtniecības striju ārstēšanai. Tas piešķirs ādai veselīgu mirdzumu un šokolādes aromātu.

Kakao sviestu izmanto arī kulinārijā, lai pagatavotu šokolādi un dažādus desertus.

Istabas temperatūrā sviests ir ciets. Kakao sviests kūst 30- 35° C temperatūrā. Sviests lieliski kūst arī uz ādas, tūlīt iesūcoties tajā.

100 g produkta satur:

Enerģētiskā vērtība

3677 kJ/ 894 kcal

Olbaltumvielas

0.3 g

Ogļhidrāti

0.3 g

Tauki

99.1 g