Amaranta eļļa

12,54 €
Package: 
250 ml
Barcode: 
4751007721264
Sorry, this product is currently out of stock.
Producer

Amaranta eļļa ir augstvērtīga dabiska eļļa, kas tiek ražota no saulespuķu sēklu un amaranta sēklu maisījuma. Amaranta sēklu īpatsvars maisījumā ne mazāks kā 80%.

Amaranta elļa satur līdz 16 % olbaltumvielu (no tām vairāk nekā 30% ir neaizvietojamās aminoskābes), līdz15 % tauku (50% no tiem ir polinepiesātinātā taukskābe Omega-6), visai augsts vitamīnu saturs (Е, А, B1, B2, B4 (holīns), С, D),cilvēka organismam nepieciešamie makro- un mikroelementi (dzelzs, kālijs, kalcijs, fosfors, magnijs, varš un citi), kā arī citas bioloģiski aktīvas vielas, kas nosaka šīs eļļas daudzveidīgās ārstnieciski profilaktiskās īpašības.  Bet īpašu vērību pelna tās unikālā sastāvdaļa – skvalēns.

Amaranta eļļa kosmētikā

Tā kā amaranta eļļa veicina ādas barošanu, mitrināšanu un atjaunošanās procesu, tā ir sastāvdaļa daudzu sejas ādas un ķermeņa kopšanas kosmētikas līdzekļu sastāvā.  Eļļas sastāvā ir vielas, kam piemīt brūces dziedējošas un kolagēna izstrādi stimulējošas īpašības, kā arī to bieži izmanto,lai likvidētu pēcoperācijas rētas. Amaranta eļļa tiek izmantota pretcelulīta masāžas procedūrās un kā līdzeklis aizsardzībai pret ultravioletajiem stariem solārijos un sauļojoties pludmalē.

Uzmanību! Lietojot eļļas ārstnieciskiem mērķiem, tiek rekomendēts konsultēties ar speciālistiem.

Related products