BIO MINT REFRESH - tēja piparmētru svaigums

4,55 €
Package: 
20 paciņas
Barcode: 
5060229014832
Sorry, this product is currently out of stock.
Producer

Bioloģisko piparmētru, fenheļa un rožu šalts.

Tas ļaus brīvi plūst cauri visai dienai.

Dodieties ar domu, ka jūsu ceļš ir skaidrs: piparmētru lapiņu nomierinoša šalts ar saldo fenheļa sēklu un rožu mieru. Malkojot šo tēju, atgriežas līdzsvars, diena kļūst gaišaka. Tās ir rūpes par jums. Tēju meistars Sebastians Pole Brīnišķīga ideja - virves dejotājiem.

Dabiskas, bez kofeīna un ētiski sagādātas, 100% bioloģiski audzētas sastāvdaļas: piparmētru lapiņas (50%), lakricas sakne, saldā fenheļa sēklas (10%), hibiska ziedi, rožu ziedi (5%), koriandra sēklas.

Bioloģiskas produkcijas Augsnes asociācijas sertifikāts – Soil Association Certification. Dabisks, ar rūpību radīts - Šis jaukais dizains ir uzdrukāts ar dārzeņu tinti uz kartona no atjaunojamiem avotiem un ir pārstrādājams; saitīte pie katra tējas maisa ir bioloģiska; iepakojumi netiek skavoti, tie ir kompostēšanai draudzīgi. Nesatur ģenētiski modificētas sastāvdaļas, tāpēc šī neticami garšīgā tēja ir laba jums un planētai.

Lietošana: aplejiet tēju ar verdošu ūdeni un ļaujiet tai ievilkties vismaz 5 minūtes.

Iepakojumā: 20 tējas maisiņi, atsevišķi iepakoti, lai maksimāli saglabātu produkta svaigumu.

Sastāvdaļas: piparmētru lapiņas (50%), lakricas sakne, saldā fenheļa sēklas (10%), hibiska ziedi, rožu ziedi (5%), koriandra sēklas.